Bezpłatne spotkania konsultacyjne dla rad pracowników

© Piotr Skubisz l +48 503 069 967

Zapraszamy na kolejne bezpłatne spotkania konsultacyjne, dotyczące projektu nowelizacji ustawy o radach pracowników. W 2016 roku będziemy dyskutowali na ten temat m.in. we Wrocławiu i Krakowie.

Spotkania realizowane są w ramach rozpoczętego 1 lipca 2015 roku projektu „Rady pracowników – skuteczne narzędzie zwiększania zaangażowania obywateli w życie publiczne”. Żeby rady mogły efektywnie działać, konieczne jest wprowadzenie zmian w ustawie. Taki jednoznaczny wniosek wypływa z czterech  gorących dyskusji, które odbyły się w 2015 roku w Poznaniu, Rzeszowie, Warszawie i Łodzi.

W 2016 roku przygotowywany projekt nowelizacji ustawy zostanie poddany ocenie rad pracowników podczas kolejnych czterech spotkań w następujących miastach:
Wrocław 18 stycznia
Kraków 22 lutego

Zachęcamy do udziału w spotkaniach.

Szczegółowe informacje na stronie  http://radypracownikow.info/

Przejdź do archiwum tekstów na temat:

Centrum Wspierania Rad Pracowników

Być może zainteresują Cię również:

Centrum KLUCZ
Grupa INSPRO

Szkolenie: Innowacje w pozyskiwaniu funduszy dla ngo. Zapraszamy!

By tworzyć stabilne budżety, liderzy ngo muszą zmienić sposób myślenia strategicznego i działania operacyjnego. Muszą szukać synergii pomiędzy 5 źródłami pozyskiwania funduszy. Nie wystarczy dobre serce. Nie wystarczą konkursy grantowe lub 1%. Nie wystarczą darczyńcy indywidualni. CZAS NA ROZWÓJ. CZAS NA SYNERGIĘ. CZAS NA WYGRANĄ! Centrum KLUCZ oraz Grupa INSPRO Sp. z o. o. zapraszają na praktyczne, 2-dniowe warsztaty o pozyskiwaniu  funduszy dla ngo. 


Notice: Undefined index: without_styling in /www/instytutsprawob_www/www/instytutsprawobywatelskich.pl/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 500
Facebook i inne korporacje cenzurują treści! Zapisz się na Tygodnik Instytutu Spraw Obywatelskich. W każdej chwili masz prawo do wypisania się. Patrz, czytaj, działaj bez cenzury.

Administratorem danych osobowych jest Fundacja Instytut Spraw Obywatelskich z siedzibą w Łodzi, przy ul. Pomorskiej 40. Dane będą przetwarzane w celu informowania o działaniach Instytutu. Pełna informacja dotycząca ochrony danych osobowych.