fbpx

Debata „Obywatele decydują” – [FOTORELACJA]

12 grudnia 2017 r. zorganizowaliśmy debatę na temat naszego projektu nowelizacji ustawy o wykonywaniu inicjatywy ustawodawczej przez obywateli. Skupiliśmy  się na temacie wykorzystania internetu do zbiórki podpisów pod obywatelskimi ustawami. Podstawą do rozmowy była wydana przez nas ekspertyza „Elektroniczne poparcie inicjatyw obywatelskich”.

W dyskusji udział wzięli:

  • Adam Bodnar, Rzecznik Praw Obywatelskich
  • Andrzej Dera, Sekretarz Stanu, Kancelaria Prezydenta RP
  • Piotr Gliński, Wicepremier, Prawo i Sprawiedliwość
  • Paweł Kukiz, Kukiz’15
  • Anna Streżyńska, Minister Cyfryzacji
  • Monika Wielichowska, Platforma Obywatelska.

Moderator: Rafał Górski, Prezes Instytutu Spraw Obywatelskich.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji:

Przejdź do archiwum tekstów na temat:

Obywatele decydują

Być może zainteresują Cię również:

Obywatele decydują

Pokojowa manifestacja

W ostatni piątek (5 lipca 2013 r.) odbyła się przed Pałacem Prezydenckim w Warszawie manifestacja różnych środowisk demokratycznych w sprawie projektu ustawy o referendach lokalnych. INSPRO z kampanią "Obywatele decydują" było jednym z współorganizatorów tego wydarzenia. 

Facebook i inne korporacje cenzurują treści! Zapisz się na Tygodnik Instytutu Spraw Obywatelskich. W każdej chwili masz prawo do wypisania się. Patrz, czytaj, działaj bez cenzury.

Administratorem danych osobowych jest Fundacja Instytut Spraw Obywatelskich z siedzibą w Łodzi, przy ul. Pomorskiej 40. Dane będą przetwarzane w celu informowania o działaniach Instytutu. Pełna informacja dotycząca ochrony danych osobowych.