fbpx
III Forum Geopolityczne, Łódź, 06.10–09.10.2021 r., ZAREJESTRUJ SIĘ!

Dzień Bez Samochodu

Wielkimi krokami zbliża się Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu (16 – 22 września) oraz Europejski Dzień Bez Samochodu (22 września). Celem kampanii jest promowanie i upowszechnianie dobrych praktyk, dotyczących zrównoważonego transportu miejskiego. To okazja do pokazania swojej troski o ciągle zmniejszającą się i ulegającą degradacji przestrzeń publiczną. Jak co roku, Instytut Spraw Obywatelskich aktywnie włącza się w popularyzację prawidłowych zachowań, działań proekologicznych oraz w kształtowanie świadomości mieszkańców. Tegoroczne hasło ETZT to „Mądry transport – lepsze życie”. Już wkrótce więcej o naszych działaniach.

Przejdź do archiwum tekstów na temat:

Lepszy transport Miasto w ruchu

Być może zainteresują Cię również:

Wesołych Świąt!

Księga przepisów INSPRO poleca: Przepis na niepowtarzalne Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok 4 korce zaangażowania 500 pudów wiary w zmianę na lepsze 124 niespodzianki od losu jak najwięcej osób wierzących w to, co robią przynajmniej 2 chwile słodkiego nicnierobienia na każdy dzień ciężkiej pracy tysiąc pięćset sto inspiracji kilka niewinnych psikusów Wymieszać, wstrząsnąć, odstawić w widoczne miejsce. Pić codziennie, z uśmiechem na ustach. Państwu i sobie życzymy Zespół INSPRO

Facebook i inne korporacje cenzurują treści! Zapisz się na Tygodnik Instytutu Spraw Obywatelskich. W każdej chwili masz prawo do wypisania się. Patrz, czytaj, działaj bez cenzury.

Administratorem danych osobowych jest Fundacja Instytut Spraw Obywatelskich z siedzibą w Łodzi, przy ul. Pomorskiej 40. Dane będą przetwarzane w celu informowania o działaniach Instytutu. Pełna informacja dotycząca ochrony danych osobowych.