Głos Obywateli, czyli list prezesa INSPRO do prezesa TVP

Rafał Górski

Rafał Górski

Łódź, dnia 21 stycznia 2016 r.

Sz. P. Jacek Kurski
Prezes TVP

Szanowny Panie Prezesie,

zwracam się do Pana w imieniu Instytutu Spraw Obywatelskich, który od 11 lat działa na rzecz inicjowania i promowania aktywności obywatelskiej. Nasze inicjatywy  to m.in. kampanie „Obywatele decydują” i „Tiry na tory”. Do niniejszego pisma dołączamy dodatek do dziennika Rzeczpospolita prezentujący nasz projekt pt. „Polska Akademia Służby Publicznej”.

Rekomendujemy Panu Prezesowi emisję na antenie TVP Info programu publicystycznego pt. „Głos Obywateli” prezentującego inicjatywy społeczne. Program przedstawiałby tematy społeczne oczami obywateli, społeczników i ekspertów z trzeciego sektora. Cechą charakterystyczną byłby brak głosu polityków partyjnych.

11 lat służby publicznej pozwoliło nam zebrać bogatą wiedzę z obszaru spraw społeczno-obywatelskich. Ponadto dysponujemy szeroką bazą kontaktów do osób, które mogłyby być gośćmi programu. Jeżeli wyrazi Pan zainteresowanie naszą propozycją to szczegóły projektu „Głos Obywateli” chętnie zaprezentujemy podczas spotkania na żywo.

 

Z wyrazami szacunku

Rafał Górski
Prezes Zarządu
Instytutu Spraw Obywatelskich


Załącznik:
Dodatek do dziennika „Rzeczpospolita” pt. „Polska Akademia Służby Publicznej”

Do wiadomości:
Michał Rachoń, zastępca dyrektora Telewizyjnej Agencji Informacyjnej ds. publicystyki

Przejdź do archiwum tekstów na temat:

Instytut Spraw Obywatelskich

Być może zainteresują Cię również:

Centrum KLUCZ

Spot radiowy o Być i Mieć

6 sierpnia, w studiu nagraniowym Robak w Łodzi, pracownicy Centrum KLUCZ spotkali się z aktorami Agnieszką Więdłochą oraz Kamilem Maćkowiakiem, którzy zgodzili się wesprzeć nasze działania użyczając nam swoich głosów do spotu radiowego. Oprócz profesjonalnej pracy przy nagrywaniu materiału, nie zabrakło również dobrego humoru.

Jak unikać koronawirusa

Przygotowałem animację informacyjną o koronawirusie. UDOSTĘPNIAJCIE PROSZĘ DALEJ. #koronawirus #coronavirusOpublikowany przez Tomasza Wełnę Wtorek, 10…


Notice: Undefined index: without_styling in /www/instytutsprawob_www/www/instytutsprawobywatelskich.pl/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 500
Facebook i inne korporacje cenzurują treści! Zapisz się na Tygodnik Instytutu Spraw Obywatelskich. W każdej chwili masz prawo do wypisania się. Patrz, czytaj, działaj bez cenzury.

Administratorem danych osobowych jest Fundacja Instytut Spraw Obywatelskich z siedzibą w Łodzi, przy ul. Pomorskiej 40. Dane będą przetwarzane w celu informowania o działaniach Instytutu. Pełna informacja dotycząca ochrony danych osobowych.