I Targi Ekologicznego Stylu Życia beECO

I Targi Ekologicznego Stylu Życia beECOI Targi Ekologicznego Stylu Życia beECO 2012 to propozycja dla tych wszystkich, którzy chcą być ekologiczni na co dzień i dbać nie tylko o swoje zdrowie, ale także o otaczające nas środowisko. W dniach 12-14 października, w najbardziej ekologicznym obiekcie targowym w Polsce promowany będzie ekologiczny styl życia.

Targi beECO skierowane są do właścicieli sklepów ekologicznych, producentów wyrobów ekologicznych oraz do architektów, projektantów, którzy w swojej pracy starają się w jak największym stopniu dbać i chronić środowisko naturalne. BeECO to również propozycja dla indywidualnych odbiorców, którzy zainteresowani są ekologicznym stylem życia, którzy chcieliby zgłębić swoją wiedzę na temat recyclingu, ekologicznych środków czystości, kosmetyków.

Organizatorzy przygotowali liczne konferencje, wykłady i warsztaty. Przez wszystkie dni targów odbywać się będzie międzynarodowa konferencja Cohabitat Gathering. W specjalnej strefie DesignCorner młodzi projektanci pokażą jak rzeczy zmieniają swoją funkcję, wykorzystanie i znaczenie, jak nadawana jest im nowa wartość.

Konferencja „Polski naturalnie” odbędzie się pierwszego dnia targów (12.10); na odwiedzających czekać będą specjaliści z dziedziny ekoturystyki, którzy przeprowadzą szereg wykładów. Natomiast niedziela (14.10), upłynie pod znakiem edukacji ekologicznej i konsumenckiej, a mówić o niej będą członkowie Ośrodka Działań Ekologicznych Źródła.

Specjalnym gościem targów będzie Reni Jusis najbardziej ekologiczna mama w kraju. Reni poprowadzi warsztaty o ekologicznym rodzicielstwie i życiu w zgodzie z naturą. Równolegle z imprezą beECO odbywają się V Targi Naturalnej Żywności NATURA food; są one najważniejszą imprezą w Polsce dedykowaną bioproduktom, ekożywności oraz produktom regionalnym i tradycyjnym. Na tegorocznym NATURA food poznamy laureatów ogólnopolskiego Konkursu na Najlepsze Gospodarstwo Ekologiczne 2012 r.

Więcej informacji znajdą Państwo na Facebook/beECO.

Zapraszamy!

Być może zainteresują Cię również:

Praca: Tworzenie stron WWW

Praca: Tworzenie stron WWW

Instytut Spraw Obywatelskich z Łodzi poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko: Webmaster. Szukamy osoby energicznej, otwartej na innych i zdobywanie nowych…

Centrum KLUCZ

Kolejne szkolenie z mocnych stron w Pabianicach

Już teraz zapraszamy na kolejne bezpłatne szkolenie: „Odkryj swoje mocne strony – jak się wyróżnić i znaleźć pracę?" organizowane przez Centrum KLUCZ w Pabianicach. Dzięki nam i naszym trenerom dowiesz się m.in.: jak napisać rzetelne i profesjonalne CV oraz list motywacyjny, powiemy Ci jak odpowiednio prezentować się przed pracodawcą, a także jak wykorzystać swoje mocne strony na rozmowie kwalifikacyjnej. Z naszych szkoleń skorzystało blisko 100 osób! Bądź następny i nie zmarnuj okazji!

Facebook i inne korporacje cenzurują treści! Zapisz się na Tygodnik Instytutu Spraw Obywatelskich. W każdej chwili masz prawo do wypisania się. Patrz, czytaj, działaj bez cenzury.

Administratorem danych osobowych jest Fundacja Instytut Spraw Obywatelskich z siedzibą w Łodzi, przy ul. Pomorskiej 40. Dane będą przetwarzane w celu informowania o działaniach Instytutu. Pełna informacja dotycząca ochrony danych osobowych.