INSPRO – Jaskółka, która czyni wiosnę!

Instytut Spraw Obywatelskich oficjalnie przystąpił do akcji „Jaskółki, które czynią wiosnę”, której inicjatorem jest Łódzka Federacja Organizacji Pozarządowych przy współpracy z Urzędem Miasta Łodzi.

Jaskółki to silne Organizacje Pozarządowe, Instytucje Kultury i Sportu, które istnieją na rynku łódzkim, a swoim działaniem wzmacniają potencjał miasta i na co dzień ubarwiają życie jego mieszkańców – dając swoją pasję, zaangażowanie i dobre serce, tym samym przyczyniając się do zmiany naszego świata na lepszy.

Jaskółki trzymają się razem i dążą do jedności, a jedność ta daje nową jakość i wnosi pozytywne zmiany potrzebne dla rozwoju Łodzi. W czasie noworocznym Jaskółki chcą życzyć mieszkańcom nadziei, cierpliwości, miłości i i wszystkiego dobrego.

Wszystkie Jaskółki, które czynią wiosnę będzie można zobaczyć już 4 lutego b.r. (piątek) na wystawie outdoorowej przy ul. Ogrodowej 10 (po przekątnej do Pałacu Poznańskiego) na tzw. Street Gallery.

Wypatrujcie Jaskółek w naszym mieście!

Być może zainteresują Cię również:

Wesołych Świąt

Wesołych Świąt!

Wesołych świąt Bożego Narodzenia, rychłego spełnienia każdego marzenia, ciepła i spokoju, na każdą chwilę Nowego Roku. życzy zespół…

Chcę wiedzieć

Sukces INSPRO ws. GMO!

Z nieukrywaną satysfakcją informujemy, że za sprawą naszej Trybunał Sprawiedliwości UE nakazał Polsce usunięcie naruszeń związanych z uprawami GMO. Pomimo dyrektywy unijnej Polska do tej pory nie ustanowiła systemu powiadamiania o lokalizacjach upraw GMO, nie poinformowała o nich również społeczeństwa. 


Notice: Undefined index: without_styling in /www/instytutsprawob_www/www/instytutsprawobywatelskich.pl/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 500
Facebook i inne korporacje cenzurują treści! Zapisz się na Tygodnik Instytutu Spraw Obywatelskich. W każdej chwili masz prawo do wypisania się. Patrz, czytaj, działaj bez cenzury.

Administratorem danych osobowych jest Fundacja Instytut Spraw Obywatelskich z siedzibą w Łodzi, przy ul. Pomorskiej 40. Dane będą przetwarzane w celu informowania o działaniach Instytutu. Pełna informacja dotycząca ochrony danych osobowych.