fbpx

INSPRO na Kongresie Kadr!

kongres kadry

Informujemy, że w dniach 22-24 kwietnia 2013 r. odbędzie się XVII Edycja Kongresu Kadry – jednego z najbardziej prestiżowych wydarzeń w branży HR w Polsce. INSPRO wygłosi na nim prelekcję o radach pracowników.

W czasie kongresu poruszane będą zagadnienia związane z motywacją, zarządzaniem czy procesem restrukturyzacji w zakładach pracy. Nasz ekspert Piotr Ciompa w module „Z ramienia organizacji pracowniczej” odpowie na pytanie: Jak zbudować współpracę z radą pracowników by nie stała się związkiem zawodowym? Zapraszamy serdecznie 22 kwietnia 2013 r. w godzinach 13:50 – 14:40 do hotelu Intercontinental w Warszawie.

Więcej informacji na temat tego wydarzenia znajdą Państwo na stronie internetowej organizatora www.kongreskadry.pl

Przejdź do archiwum tekstów na temat:

Centrum Wspierania Rad Pracowników

Być może zainteresują Cię również:

Centrum Wspierania Rad Pracowników

Bilans funkcjonowania rad pracowników

22 marca wzięliśmy udział w debacie pod hasłem "Rady pracowników. Bilans funkcjonowania ustawy o informowaniu pracowników i przeprowadzaniu z nimi konsultacji". Debata była zorganizowana przez Instytut Pracy i Spraw Socjalnych w budynku Centrum Partnerstwa Społecznego „Dialog” Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

Centrum Wspierania Rad Pracowników

Rady pracowników w Senacie

Przedstawiciele Instytutu dnia 17 marca 2009 r. wzięli udział w pierwszym czytaniu „Ustawy o zmianie ustawy o informowaniu pracowników i przeprowadzaniu z nimi konsultacji” na forum połączonych komisji senackich: Ustawodawczej, Rodziny i Polityki Społecznej oraz Gospodarki Narodowej, przedstawiając swój punkt widzenia.

Facebook i inne korporacje cenzurują treści! Zapisz się na Tygodnik Instytutu Spraw Obywatelskich. W każdej chwili masz prawo do wypisania się. Patrz, czytaj, działaj bez cenzury.

Administratorem danych osobowych jest Fundacja Instytut Spraw Obywatelskich z siedzibą w Łodzi, przy ul. Pomorskiej 40. Dane będą przetwarzane w celu informowania o działaniach Instytutu. Pełna informacja dotycząca ochrony danych osobowych.