Jest praca w Instytucie. Sprawdź oferty. Przyślij CV! Czekamy

fot. GraphicMama-team z Pixabay

Nr 138 / (34) 2022

Poszukiwany, poszukiwana… koordynator administracyjno-finansowy oraz młodszy specjalista ds. finansowo księgowych.

Instytut Spraw Obywatelskich poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko: KOORDYNATOR ADMINISTRACYJNO-FINANSOWY

Zakres obowiązków:

  1. Przygotowywanie wniosków o płatność/sprawozdań, harmonogramów płatności oraz innych dokumentów niezbędnych do rozliczania projektów.
  2. Prowadzenie dokumentacji finansowej projektów, weryfikacja zgodności i prawidłowości wydatkowania środków z budżetem projektu oraz harmonogramem.
  3. Przygotowywanie/weryfikacja dokumentacji dotyczącej wyboru wykonawców.
  4. Zapewnienie zgodności realizacji projektów z umowami, programami oraz wytycznymi.
  5. Udział w kontrolach projektów prowadzonych przez zewnętrzne podmioty.
  6. Kontakt z Grantodawcami.
  7. Współpraca z pozostałymi zespołami Instytutu.

Wymagania:

  1. Doświadczenie na stanowiskach związanych z obsługą finansową projektów oraz ich rozliczaniem.
  2. Umiejętność obsługi oprogramowania biurowego MS Office (minimum MS WORD i MS EXCEL) oraz korzystanie z Internetu.
  3. Umiejętności analityczne.
  4. Doskonała organizacja pracy.
  5. Sumienność, dokładność, samodzielność.

Oferujemy:

  1. Umowa o pracę
  2. Wymiar czasu pracy: 1 etat
  3. Praca stacjonarna w biurze Instytutu w Łodzi.
  4. Możliwość podnoszenia kompetencji.
  5. Praca w zgranym zespole.

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie ofert zawierających CV do dnia 20.09.2022 r. na adres e-mailowy: ilona.pietrzak@instytut.lodz.pl (z tytułem wiadomości: Koordynator administracyjno-finansowy).

W zgłoszeniu/CV prosimy zamieścić klauzulę: Wyrażam zgodę na  przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z  art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Oferty bez powyższej klauzuli nie  będą przez nas rozpatrywane.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Instytut Spraw Obywatelskich poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko: MŁODSZY SPECJALISTA DS. FINANSOWO-KSIĘGOWYCH

  1. Wsparcie zespołu księgowego w obsłudze procesów związanych z przebiegiem zatrudnienia.
  2. Pomoc w archiwizacji dokumentów oraz koordynacji obiegu dokumentów.
  3. Dystrybucja dokumentów kadrowych.
  4. Wprowadzanie i aktualizacja danych w obsługiwanych systemach kadrowo-księgowym i innych.
  5. Wsparcie zespołu finansowego w przygotowywaniu dokumentacji księgowo-podatkowej, współpraca i wsparcie przy realizowanych projektach.
  6. Przygotowanie raportów, zestawień i realizacja innych prac zleconych przez zespół, prace administracyjno-biurowe.

Wymagania:

  1. Doświadczenie na stanowiskach związanych z pracą w działach księgowo-kadrowych.
  2. Umiejętność obsługi oprogramowania biurowego MS Office (minimum MS WORD i MS EXCEL). oraz korzystanie z Internetu.
  3. Umiejętności analityczne i logicznego myślenia.

Oferujemy:

  1. Elastyczna forma zatrudnienia
  2. Praca stacjonarna w biurze Instytutu w Łodzi.
  3. Możliwość podnoszenia kompetencji.
  4. Praca w zgranym zespole.

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie ofert zawierających CV do dnia 20.09.2022 r. na adres e-mailowy: ilona.pietrzak@instytut.lodz.pl (z tytułem wiadomości: młodszy specjalista ds. finansowo-księgowych).

Sprawdź inne artykuły z tego wydania tygodnika:

Przejdź do archiwum tekstów na temat:

# Rynek pracy Instytut Spraw Obywatelskich