Kolejne szkolenie z mocnych stron w Pabianicach

Już teraz zapraszamy na kolejne bezpłatne szkolenie: „Odkryj swoje mocne strony – jak się wyróżnić i znaleźć pracę?” organizowane przez Centrum KLUCZ w Pabianicach. Dzięki nam i naszym trenerom dowiesz się m.in.: jak napisać rzetelne i profesjonalne CV oraz list motywacyjny, powiemy Ci jak odpowiednio prezentować się przed pracodawcą, a także jak wykorzystać swoje mocne strony na rozmowie kwalifikacyjnej. Z naszych szkoleń skorzystało blisko 100 osób! Bądź następny i nie zmarnuj okazji!

Termin: 3-4 października 2011 w godzinach 10.00 – 17.00.

Miejsce szkolenia: budynek Starostwa Powiatowego w Pabianicach, ul. Piłsudskiego 2 (sala „Kominkowa”).

Do udziału w szkoleniu zapraszamy osoby poszukujące pracy, zarejestrowane w Urzędzie Pracy oraz nieaktywne zawodowo (osoby niemające pracy, a niezarejestrowane w urzędzie pracy, absolwenci szkół wyższych oraz ponadgimnazjalnych, niepracujący studenci studiów zaocznych i wieczorowych oraz osoby odbywające staż). Ilość miejsc ograniczona!

Każdy Uczestnik, oprócz praktycznej wiedzy, otrzyma miły prezent – unikatową książkę „Odkryj swoje silne strony. Użyj swojej dźwigni talentu” Marcusa Buckingham’a. Uczestnik ma zapewniony także obiad, a dwudniowe szkolenie kończy się otrzymaniem certyfikatu ze szkolenia.

Formularze zgłoszeniowe prosimy przesłać mailowo: ilona.pietrzak@instytutsprawobywatelskich.pl lub wysłać do naszej siedziby w Łodzi: ul. Więckowskiego 33/107, 90-734.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 27 września 2011.

Wszelkich informacji udziela Ilona Pietrzak telefonicznie: 519-300-631 lub mailowo: ilona.pietrzak@instytutsprawobywatelskich.pl

Zapraszamy!

Przejdź do archiwum tekstów na temat:

Centrum KLUCZ

Być może zainteresują Cię również:

Obywatele KOntrolują

INSPRO organizuje seminarium o gazie łupkowym

Zapraszamy na seminarium pt: "Gaz łupkowy w Polsce - wyzwanie dla demokracji", organizowane przez Nas w ramach projektu: "Gaz łupkowy - monitoring, mobilizacja i partycypacja obywatelska". Odbędzie się ono 16 marca 2013 r. w warszawskim Centrum Konferencyjnym "Golden Floor Plaza". Termin seminarium nie jest przypadkowy. Zbiega się on w czasie z kończącymi się konsultacjami społecznymi Komisji Europejskiej na temat nowych przepisów prawnych dotyczących gazu łupkowego w UE.

Instytut Spraw Obywatelskich

Pokaz filmu „Zanim przeklną nas dzieci”

Zapraszamy na kolejny bezpłatny pokaz filmowy organizowany przez redakcje audycji „Czy masz świadomość?” oraz kwartalnika „Obywatel”. Tym razem zaprezentujemy film Jean-Paula Jauda pt. „Zanim przeklną nas dzieci”. Projekcja odbędzie się 22 lipca (czwartek) w kinie Cytryna, na ul. Pomorskiej 39/41, o godzinie 20:00.

Centrum Wspierania Rad Pracowników

Wysłaliśmy pismo do Rzecznika Praw Obywatelskich

4 listopada 2013 r. wysłaliśmy pismo do Rzecznika Praw Obywatelskich, w którym zwracamy się z wnioskiem o wniesienie skargi konstytucyjnej do Trybunału Konstytucyjnego o zgodność artykułu 19 ust.2 ustawy z dnia 7 kwietnia 2006 r. o informowaniu pracowników i przeprowadzaniu z nimi konsultacji z artykułem 32 Konstytucji Rzeczpospolitej Polskiej.

Facebook i inne korporacje cenzurują treści! Zapisz się na Tygodnik Instytutu Spraw Obywatelskich. W każdej chwili masz prawo do wypisania się. Patrz, czytaj, działaj bez cenzury.

Administratorem danych osobowych jest Fundacja Instytut Spraw Obywatelskich z siedzibą w Łodzi, przy ul. Pomorskiej 40. Dane będą przetwarzane w celu informowania o działaniach Instytutu. Pełna informacja dotycząca ochrony danych osobowych.