Kongres Kuźnia Kampanierów 2017

Jesteś aktywistą, społecznikiem, kampanierem? Działasz dla dobra wspólnego? Chcesz zmienić świat na lepsze? To wydarzenie jest właśnie dla Ciebie!

Instytut Spraw Obywatelskich INSPRO, Kuźnia Kampanierów oraz Centrum Inicjatyw na rzecz Rozwoju REGIO serdecznie zapraszają na Kongres Kuźnia Kampanierów 2017!

Spotykamy się już 2 grudnia w Warszawie.

Celem Kongresu jest wymiana wiedzy i doświadczeń oraz sieciowanie osób zajmujących się kampaniami obywatelskimi. Będziemy wspólnie szukać odpowiedzi na pytanie „Jak wygrać kampanię obywatelską?”. Od aktywistów, ekspertów i społeczników z całej Polski dowiemy się, jak prowadzić skuteczne kampanie, jakich błędów unikać i na czym się skupić, żeby osiągnąć cel.

Podczas Kongresu wręczymy nagrody tym, którzy swoim uporem, wiedzą i postawą wygrali w sprawach ważnych dla obywateli.

Udział w kongresie jest bezpłatny. Na zgłoszenia czekamy do 30 listopada 2017 r. Więcej informacji, szczegółowy Program Kongresu Kuźnia Kampanierów 2017 oraz link do rejestracji znajdują się na stronie kampanierzy.pl

Polecamy! Działasz? Kuźnia Kampanierów działa dla Ciebie!

 

Przejdź do archiwum tekstów na temat:

Kuźnia kampanierów

Być może zainteresują Cię również:

Kuźnia kampanierów

Ruszyły zapisy na kongres „Kuźnia Kampanierów 2013”!

23 listopada 2013 roku (sobota) w Centrum Konferencyjnym Zielna w Warszawie organizujemy Kongres, którego zadaniem będzie wymiana narzędzi i doświadczeń między osobami zaangażowanymi w prowadzenie kampanii: obywatelskich, społecznych, ekologicznych. Wśród zaproszonych gości znajdą się m.in.: Maciej Muskat (Greenpeace), Ewa Konczal (Ashoka), Joanna Erbel (Krytyka Polityczna) czy Tomasz Pietruszka (Referendum ACTA).

Kuźnia kampanierów
Obywatele decydują

Wykuwamy przyszłych kampanierów

W dniach 7-13 lipca, w Konstancinie, dwunastka adeptów szkoliła się pod czujnym okiem INSPRO-wych trenerów, z zakresu profesjonalnego i skutecznego prowadzenia kampanii. Założenie było proste – Kuźnia Kampanierów nie jest szkoleniem jak każde inne. Zamiast projektowych gadżetów, otrzymacie od nas wiedzę i umiejętności potrzebne, by efektywnie działać na polu: obywatelskim, społecznym, ekologicznym.


Notice: Undefined index: without_styling in /www/instytutsprawob_www/www/instytutsprawobywatelskich.pl/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 500
Facebook i inne korporacje cenzurują treści! Zapisz się na Tygodnik Instytutu Spraw Obywatelskich. W każdej chwili masz prawo do wypisania się. Patrz, czytaj, działaj bez cenzury.

Administratorem danych osobowych jest Fundacja Instytut Spraw Obywatelskich z siedzibą w Łodzi, przy ul. Pomorskiej 40. Dane będą przetwarzane w celu informowania o działaniach Instytutu. Pełna informacja dotycząca ochrony danych osobowych.