Andrzej Zybała – zdjęcie profilowe

Andrzej Zybała

Doktor habilitowany z dziedziny nauki o polityce. Specjalizuje się w zakresie polityki publicznej, zarządzania publicznego, dialogu społecznego i obywatelskiego, partnerstwa lokalnego, ewaluacji. Interesuje się w szczególności polityką zdrowia, edukacji, rynku pracy, senioralną. Kierownik Instytutu Polityk Publicznej Collegium Civitas. W 2013 roku opublikował książkę Państwo i społeczeństwo w działaniu. Polityki publiczne wobec potrzeb modernizacji państwa i społeczeństwa, a rok wcześniej – Polityki publiczne. Doświadczenia w tworzeniu i wykonywaniu programów publicznych w Polsce i w innych krajach. Publikował w Zarządzaniu Publicznym, Polityce Społecznej, Studia Politycznych (ISP PAN). Przewodniczący rady naukowej kwartalnika Dialog. Pismo Dialogu Społecznego. Uczestnik wielu projektów badawczych, krajowych i zagranicznych. W czasie wolnym jeździ na rowerze, ćwiczy jogę, czyta książki.


Notice: Undefined index: without_styling in /www/instytutsprawob_www/www/instytutsprawobywatelskich.pl/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 500
Facebook i inne korporacje cenzurują treści! Zapisz się na Tygodnik Instytutu Spraw Obywatelskich. W każdej chwili masz prawo do wypisania się. Patrz, czytaj, działaj bez cenzury.

Administratorem danych osobowych jest Fundacja Instytut Spraw Obywatelskich z siedzibą w Łodzi, przy ul. Pomorskiej 40. Dane będą przetwarzane w celu informowania o działaniach Instytutu. Pełna informacja dotycząca ochrony danych osobowych.