Piotr Świderek – zdjęcie profilowe

Piotr Świderek

fusil.li

Absolwent etnologii na Uniwersytecie Łódzkim. Zawodowo od kilkunastu lat zajmuje się składem DTP i tworzeniem stron internetowych, najczęściej dla organizacji pozarządowych i podmiotów ekonomii społecznej – teraz również we współpracy z Centrum KLUCZ. Entuzjasta metodologii JAMstack, umożliwiającej tworzenie szybkich, bezpiecznych, niezawodnych i niedrogich w utrzymaniu stron www. Czytuje komiksy, grywa w koszykówkę i pokonuje wielokilometrowe dystanse na specjalnie przystosowanej do tego deskorolce. Czasami wymyśla śmieszne rysunki (rysunki.me).


Notice: Undefined index: without_styling in /www/instytutsprawob_www/www/instytutsprawobywatelskich.pl/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 500
Facebook i inne korporacje cenzurują treści! Zapisz się na Tygodnik Instytutu Spraw Obywatelskich. W każdej chwili masz prawo do wypisania się. Patrz, czytaj, działaj bez cenzury.

Administratorem danych osobowych jest Fundacja Instytut Spraw Obywatelskich z siedzibą w Łodzi, przy ul. Pomorskiej 40. Dane będą przetwarzane w celu informowania o działaniach Instytutu. Pełna informacja dotycząca ochrony danych osobowych.