fbpx

Mamy pracę dla Ciebie. Patrz władzy na ręce

fot. bluebudgie z Pixabay
Tygodnik Spraw Obywatelskich – logo

Nr 93 / (41) 2021

Szukasz pracy? Żadnej pracy się nie boisz? Masz odwagę patrzeć władzy na ręce? Zgłoś się do Instytutu Spraw Obywatelskich.

Szukamy koordynatora projektu „Rady na odpady” realizowanego w ramach funduszy norweskich regionalnych https://aktywniobywatele-regionalny.org.pl/.

Celem projektu jest monitoring polityki miejskiej i edukacja w zakresie gospodarowania odpadami w Łodzi. Partnerami w projekcie są trzy organizacje: z Islandii, Rumunii i Polski. Przewidujemy elastyczne godziny pracy oraz możliwość wykonywania części zadań w trybie zdalnym. Projekt trwa 20 miesięcy

Oferujemy Ci przygodę, wiedzę i doświadczenie

Odwaga, pracowitość i ciekawość to nasze kluczowe wymagania. Mile widziane doświadczenie w działalności społecznej lub strażniczej.

Chcesz wiedzieć więcej? Czekamy na Twoje pytania, CV i list motywacyjny do 2 listopada. Kolejność zgłoszeń ma znaczenie. Zgłoś się już dziś: hanna.nadolska@instytut.lodz.pl

Sprawdź inne artykuły z tego wydania tygodnika:

Nr 93 / (41) 2021

Przejdź do archiwum tekstów na temat:

# Rynek pracy

Być może zainteresują Cię również:

Dom to praca

Lutowa edycja Kiermaszu Kobiecego

Dwie akcje charytatywne, warsztaty szycia i kiermasz rękodzieła – to wszystko czeka w Muzeum Włókiennictwa na wszystkich łodzian, chcących podzielić się sercem, w przedwalentynkową sobotę 11.02.2012 r. w godzinach od 11 do 17.

Mapa Ziemii na dłoniach

Rewolucja energetyczna

Polskie Lobby Przemysłowe według Marcina Popkiewicza

Marcin Popkiewicz

Marcin Popkiewicz, członek naszej rady programowej rozprawia się na łamach "Nauka o klimacie" z polityką klimatyczną globalnie i regionalnie. Zaczęło się w Sejmie, na konferencji Zespołu Surowców i Energii pt. „Polityka klimatyczna: globalnie i regionalnie”. Można by oczekiwać, że dyskusja będzie przebiegać w oparciu o ustalenia naukowe. Tymczasem… większość wypowiadających się ekspertów ("ekspertów"?) przedstawiła tak porażający zestaw mitów klimatycznych, że nie wiadomo było, czy śmiać się, czy płakać.