Oferta pracy: poszukujemy: specjalisty ds. reintegracji zawodowej i społecznej

Instytut Spraw Obywatelskich w związku z prowadzonym Ośrodkiem Wsparcia Ekonomii Społecznej Centrum KLUCZ poszukuje osoby do pracy na stanowisku: SPECJALISTA DS. REINTEGRACJI ZAWODOWEJ I SPOŁECZNEJ.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Wsparcie doradcze dla podmiotów ekonomii społecznej (PES)/ przedsiębiorstw społecznych (PS) polegające w szczególności na:

  1. Przygotowaniu Indywidualnych Planów Działania dla pracowników PES i PS.
  2. Identyfikacji problemów zawodowych osób korzystających/objętych wsparciem; rozpoznawaniu indywidualnych potrzeb.
  3. Działaniach motywacyjne, pomocy w określeniu rozwoju zawodowego, budowaniu kompetencji społecznych oraz zagadnieniach z zakresu budowania zespołu i rozwiązywania konfliktów.
  4. Realizowaniu wsparcia zgodnie z potrzebami pracowników PS, w tym szczególnie przez okres do 12 miesięcy od dnia zatrudnienia osoby objętej wsparciem.
  5. Badaniu potrzeb szkoleniowych.

WYMAGANIA

  1. Wykształcenie wyższe (pożądane w kierunku: psychologicznym, pedagogicznym, praca socjalna);
  2. Umiejętność pracy z trudnymi grupami;
  3. Umiejętność analitycznego myślenia;
  4. Asertywność;
  5. Empatia;
  6. Umiejętność pracy w zespole;
  7. Wysoka motywacja do pracy;
  8. Czynne prawo jazdy kat. B.

Mile widziane: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Dobrą atmosferę pracy.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznym zespole.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Perspektywy rozwoju zawodowego.

Praca na terenie województwa łódzkiego, w szczególności na terenie powiatów: m. Łódź, zduńskowolski, łaski, pabianicki, łódzki-wschodni, tomaszowski, rawski, opoczyński.

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie ofert zawierających CV oraz krótki list motywacyjny do dnia 17 grudnia 2019 r. na adres e-mailowy: ilona.pietrzak@inspro.org.pl (z tytułem wiadomości: aplikacja na specjalistę ds. reintegracji) bądź na adres: Instytut Spraw Obywatelskich; ul. Pomorska 40; 91-408 Łódź (z dopiskiem: aplikacja na specjalistę ds. reintegracji).

W zgłoszeniu/CV proszę zamieścić klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Oferty bez powyższej klauzuli nie będą przez nas rozpatrywane.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Przejdź do archiwum tekstów na temat:

# Centrum KLUCZ

Zapisz się na newsletter! W Instytucie dużo się dzieje, nie przegap tego, co może Cię zainteresować.

Administratorem danych osobowych jest Fundacja Instytut Spraw Obywatelskich z siedzibą w Łodzi, przy ul. Pomorskiej 40. Dane będą przetwarzane w celu informowania o działaniach Instytutu. Pełna informacja dotycząca ochrony danych osobowych.

Być może zainteresują Cię również:

# Dom to praca

Pracujemy w Domu 8 marca w klubie DOM

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z autorką naszego raportu o nieodpłatnej pracy domowej – Karoliną Goś-Wójcicką. „Kobiety pracujące w domu o sobie. Analiza wywiadów pogłębionych na temat nieodpłatnej pracy domowej” to tekst napisany na podstawie badania jakościowego jakie INSPRO prowadziło w 2011 roku. Karolina przedstawi na spotkaniu najważniejsze wnioski płynące z rozmów z 50 osobami pracującymi w domach.

# Obywatele KOntrolują

Yoko Ono – Artists Against Fracking

Dziś (07.08.2013 r.) w trakcie trwania Festiwalu Transatlantyk w Poznaniu INSPRO organizuje konferencję prasową związaną z działalnością organizacji Artyści Przeciwko Szczelinowaniu Hydraulicznemu (Artists Against Fracking), której liderką jest Yoko Ono. Grupa, która powstała rok temu, sprzeciwia się wydobywaniu gazu łupkowego. Jej liderami są Sean Lennon (syn artystki), współzałożyciel legendarnego zespołu The Beatles - Paul McCartney, gwiazda muzyki pop Lady Gaga, a także amerykańscy aktorzy filmowi Mark Ruffalo i Alec Baldwin oraz Salman Rushdie.

Wolontariat się opłaca!

Z ogromną przyjemnością oznajmiamy, iż nasz wieloletni wolontariusz Piotr Ciompa otrzymał dyplom z wyróżnieniem w konkursie „Biznes dla wolontariatu 2011” organizowanym przez Ogólnopolską Federację Organizacji Pozarządowych.

Notice: Undefined index: without_styling in /www/instytutsprawob_www/www/instytutsprawobywatelskich.pl/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 500
Szukamy i inspirujemy was - młodych i starszych, dostrzegających wyzwania obywatelskie do wspólnego działania. Zapisz się na newsletter! W Instytucie tak dużo się dzieje, nie przegap tego, co może Cię zainteresować.