Oferta pracy: poszukujemy: specjalisty ds. reintegracji zawodowej i społecznej

Poszukujemy specjalisty ds. reintegracji społecznej i zawodowej

Instytut Spraw Obywatelskich w związku z prowadzonym Ośrodkiem Wsparcia Ekonomii Społecznej Centrum KLUCZ poszukuje osoby do pracy na  stanowisku: SPECJALISTA DS. REINTEGRACJI ZAWODOWEJ I SPOŁECZNEJ.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Wsparcie doradcze dla podmiotów ekonomii społecznej (PES)/ przedsiębiorstw społecznych (PS) polegające w szczególności na:

  1. Przygotowaniu Indywidualnych Planów Działania dla pracowników PES i PS.
  2. Identyfikacji problemów zawodowych osób korzystających/objętych wsparciem; rozpoznawaniu indywidualnych potrzeb.
  3. Działaniach motywacyjne, pomocy w określeniu rozwoju zawodowego, budowaniu kompetencji społecznych oraz zagadnieniach z zakresu budowania zespołu i rozwiązywania konfliktów.
  4. Realizowaniu wsparcia zgodnie z potrzebami pracowników PS, w tym szczególnie przez okres do 12 miesięcy od dnia zatrudnienia osoby objętej wsparciem.
  5. Badaniu potrzeb szkoleniowych.

WYMAGANIA

  1. Wykształcenie wyższe (pożądane w kierunku: psychologicznym, pedagogicznym, praca socjalna);
  2. Umiejętność pracy z trudnymi grupami;
  3. Umiejętność analitycznego myślenia;
  4. Asertywność;
  5. Empatia;
  6. Umiejętność pracy w zespole;
  7. Wysoka motywacja do pracy;
  8. Czynne prawo jazdy kat. B.

Mile widziane: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Dobrą atmosferę pracy.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznym zespole.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Perspektywy rozwoju zawodowego.

Praca na terenie województwa łódzkiego, w szczególności na terenie powiatów: m. Łódź, zduńskowolski, łaski, pabianicki, łódzki-wschodni, tomaszowski, rawski, opoczyński.

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie ofert zawierających CV oraz krótki list motywacyjny do dnia 17 grudnia 2019 r. na adres e-mailowy: ilona.pietrzak@instytut.lodz.pl (z tytułem wiadomości: aplikacja na specjalistę ds. reintegracji) bądź na adres: Instytut Spraw Obywatelskich; ul. Pomorska 40; 91-408 Łódź (z dopiskiem: aplikacja na specjalistę ds. reintegracji).

W zgłoszeniu/CV proszę zamieścić klauzulę: Wyrażam zgodę na  przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z  art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Oferty bez powyższej klauzuli nie  będą przez nas rozpatrywane.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Przejdź do archiwum tekstów na temat:

OWES Instytutu

Przejdź na podstronę inicjatywy:

Co robimy / OWES Instytutu