Petycja w sprawie znakowania produktów GMO jest już u Premiera

Wręczenie petycji Naturalne geny18 grudnia 2012 roku przedstawiciele INSPRO wręczyli przedstawicielom rządu petycję do Premiera Donalda Tuska dotyczącą znakowania produktów GMO w Polsce. Podpisało ją prawie 18 tysięcy osób – tylu Polaków domaga się dokładnego oznaczania produktów spożywczych zawierających organizmy modyfikowane genetycznie.

Podpisy pod petycją były zbierane w ramach kampanii „Naturalne geny”, która już od kilku lat informuje konsumentów o zagrożeniach związanych ze spożywaniem produktów powstających z wykorzystaniem roślin modyfikowanych genetycznie (GMO).

Więcej informacji na stronie kampanii.

Przejdź do archiwum tekstów na temat:

# Zdrowie Chcę wiedzieć

Być może zainteresują Cię również:

Chcę wiedzieć

Bezpłatne szkolenie dla liderów kampanii społecznych

Jeśli działalność społeczna jest Twoją pasją, lubisz zmieniać otoczenie i masz zapał do pracy, weź udział w naszym bezpłatnym szkoleniu 29-30.11.2014 w Łodzi. U nas dowiesz się, co robisz dobrze, a co możesz zrobić jeszcze lepiej! Powiemy, jak prawidłowo planować i realizować kampanie, jak nawiązywać kontakt z mediami i budować kontakty z odbiorcami.


Notice: Undefined index: without_styling in /www/instytutsprawob_www/www/instytutsprawobywatelskich.pl/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 500
Facebook i inne korporacje cenzurują treści! Zapisz się na Tygodnik Instytutu Spraw Obywatelskich. W każdej chwili masz prawo do wypisania się. Patrz, czytaj, działaj bez cenzury.

Administratorem danych osobowych jest Fundacja Instytut Spraw Obywatelskich z siedzibą w Łodzi, przy ul. Pomorskiej 40. Dane będą przetwarzane w celu informowania o działaniach Instytutu. Pełna informacja dotycząca ochrony danych osobowych.