Praca: poszukujemy koordynatora projektu międzynarodowego

praca koordynator międzynarodowy

W związku rozpoczęciem projektu międzynarodowego z obszaru aktywizacji zawodowej młodych ludzi oraz ekonomii społecznej poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: koordynator projektu.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Koordynacja działań związanych z prowadzeniem projektu, polegająca w szczególności na:

  • Przygotowaniu szczegółowego planu działania, harmonogramu, tabel zadaniowych i zarządzanie pracami zespołu projektowego.
  • Prowadzeniu działań wyszczególnionych w umowie projektowej i załącznikach.
  • Monitorowaniu wdrożenia działań, analizie ryzyka.
  • Czuwaniu nad osiągnięciem zaplanowanych efektów.
  • Reprezentowaniu projektu na zewnątrz.
  • Promocji i informacji.
  • Czuwaniu nad prawidłowym rozliczaniem projektu.
  • Przygotowanie raportów.
  • Współpracy z liderem projektu i pozostałymi partnerami, działem finansowo-księgowym, a także z instytucjami, podwykonawcami etc.
  • Podejmowanie innych zadań zleconych przez przełożonego.

WYMAGANIA

  • Doświadczenie w koordynacji i rozliczaniu projektów o wartości powyżej 100 tys. złotych (min. 2 rozliczone projekty na podobnym stanowisku).
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w piśmie i mowie.
  • Umiejętność pracy w zespole międzynarodowym.
  • Wiedza merytoryczna i umiejętności praktyczne z zakresu ekonomii społecznej, aktywizacji zawodowej, pracy z młodzieżą, organizacji pozarządowych.
  • Dyspozycyjność (konieczność udziału w wyjazdach, w tym międzynarodowych).
  • Podstawowa wiedza i umiejętności z zakresu: organizacji wydarzeń, promocji, przygotowania materiałów informacyjnych.

OFERUJEMY

  • Elastyczne godziny pracy (planowany wymiar: 1 pełny etat).
  • Dobrą atmosferę pracy.
  • Długoterminowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas realizacji projektu.
  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznym zespole.
  • Perspektywy rozwoju zawodowego.

Biuro projektu będzie mieściło się w Łodzi.

INFORMACJE O PROJEKCIE

Tytuł: SOCIALNEET_From civil society organizations to social entrepreneurship. Combating youth unemployment and addressing the needs of NEETs

Okres realizacji: 36 miesięcy.

Streszczenie: The main challenge that the project addresses is the reintegration of young people, which are not in Employment and not in Education or Training (NEETs), into the labor market. Core objective of the project is the establishment social innovative business solutions and the finding of employment in social enterprises by young unemployed people aged between 18-29 and 25-29 years old in particular. The NEETs population as end beneficiaries will be trained and gain work-based experience in one or more social economy and civil society organizations. Expected results constitute the rise of employability of NEETS from vulnerable groups of society in five main sectors such as Culture and Tourism Industry, Health Care, Agriculture, IT and Open Source Software and Alternative energy sources, the enhanced networking and capacity building of social economy and civil society organizations, the establishment of an expert transnational cooperation network in seven EU countries, the increase of skills acquisition of former NEETs and the increased awareness of a large segment of local and transnational populations of the impact and the practical solution that social innovation and entrepreneurship can have in tackling youth unemployment.

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie ofert zawierających CV z klauzulą RODO oraz krótki list motywacyjny do dnia 7 listopada 2018 r. na adres e-mailowy: joanna.suciu@instytut.lodz.pl (z tytułem wiadomości: koordynator NEET).

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.