Praca: Tworzenie stron WWW

Instytut Spraw Obywatelskich z Łodzi poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko: Webmaster.
Szukamy osoby energicznej, otwartej na innych i zdobywanie nowych umiejętności, rzetelnej, komunikatywnej i terminowej.

Zadania:

  • tworzenie stron internetowych w oparciu o PHP i JavaScript, HTML i CSS, Bootstrap
  • optymalizacja i modyfikacja front-endu
  • implementacja projektów graficznych na stronach internetowych
  • wdrażanie stron internetowych w oparciu o CMS WordPress
  • obsługa CiviCRM
  • nadzór nad istniejącymi stronami www
  • modyfikacja już istniejących stron

Oczekujemy:

  • znajomość PHP, JavaScript z jQuery, HTML, CSS
  • doświadczenia z RWD
  • doświadczenia w obsłudze baz danych MySQL
  • znajomości systemu kontroli wersji Git
  • wiedzy na temat SEO i SEM

W zamian oferujemy:

  • Zatrudnienie w dogodnej formie.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Samodzielną pracę w przyjaznej atmosferze.
  • Dużą samodzielność w wykonywaniu zadań.
  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznym zespole.
  • Perspektywy rozwoju zawodowego.

Wskazana znajomość podstaw języka angielskiego na potrzeby zapoznania się z dokumentacją techniczną.

Mile widziana znajomość Google AdWords.

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie ofert zawierających CV (wraz z opisem posiadanych umiejętności) do dnia 16 grudnia 2018 r. na adres e-mailowy: konrad.wojcik@instytut.lodz.pl.

Do ofert prosimy dołączyć oświadczenie RODO.

Być może zainteresują Cię również:

Bezpłatna konferencja i szkolenie ekoturystyczne w woj. podkarpackim

Serdecznie zapraszamy na konferencję i szkolenie regionalne w woj. podkarpackim organizowane w ramach projektu "Polska, naturalnie! – rozwój, integracja i promocja produktów i rozwiązań ekoturystycznych w województwach podlaskim, lubelskim i podkarpackim". Na uczestników czeka zespół ekspertów i praktyków ekoturystyki. Zdobądź wiedzę i poznaj możliwości wykorzystania eko-zasobów w rozwoju lokalnym – w turystyce, sektorze usług, rękodzielnictwie, etc.