fbpx
Jesteś społecznikiem? Zgłoś się do 5. edycji Kuźni Kampanierów

Rekrutujemy – oferty pracy w Centrum KLUCZ

Rekrutujemy

Instytut Spraw Obywatelskich w związku z prowadzonym Ośrodkiem Wsparcia Ekonomii Społecznej Centrum KLUCZ poszukuje osób do pracy na stanowiskach: SPECJALISTA DS. REINTEGRACJI ZAWODOWEJ I SPOŁECZNEJ oraz DORADCA.

SPECJALISTA DS. REINTEGRACJI ZAWODOWEJ I SPOŁECZNEJ

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  1. Wsparcie doradcze dla podmiotów ekonomii społecznej (PES) oraz przedsiębiorstw społecznych (PS) polegające w szczególności na:
    • działaniach motywacyjnych, pomoc w określeniu rozwoju zawodowego, budowanie kompetencji społecznych oraz zagadnienia z zakresu budowania zespołu i rozwiązywania konfliktów;
    • rozpoznawanie indywidualnych potrzeb;
    • umiejętność budowania planów rozwoju osobistego;
    • realizowane wsparcia zgodnie z potrzebami pracowników PS.
  2. Udzielanie informacji z zakresu procedur, formalności w procesie tworzenia podmiotów reintegracyjnych;
  3. Wspieranie tworzenia podmiotów reintegracyjnych;
  4. Współpraca z instytucjami rynku pracy, instytucjami pomocy i integracji społecznej oraz innymi instytucjami;
  5. Wymiana informacji z podmiotami zewnętrznymi w zakresie tworzenia i funkcjonowania podmiotów reintegracyjnych.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe (pożądane w kierunku: psychologicznym, pedagogicznym, praca socjalna);
  • Umiejętność pracy z trudnymi grupami;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Asertywność;
  • Empatia;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Wysoka motywacja do pracy;
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Mile widziane: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (co najmniej 12 miesięcy).

OFERUJEMY:

  • Umowa o pracę.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Dobrą atmosferę pracy.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznym zespole.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Perspektywy rozwoju zawodowego.

Praca na terenie województwa łódzkiego, w szczególności na terenie powiatów: m. Łódź, zduńskowolski, łaski, pabianicki, łódzki-wschodni, tomaszowski, rawski, opoczyński.

Czytaj więcej informacji o rekrutacji

DORADCA

Wsparcie doradcze dla osób fizycznych/grup nieformalnych/podmiotów ekonomii społecznej (PES)/ przedsiębiorstw społecznych (PS) polegające w szczególności na:

  1. pomocy w diagnozie potrzeb klienta oraz oczekiwanych efektów działania,
  2. pomocy w przygotowaniu planu działania dostosowanego do potrzeb klientów,
  3. wdrożeniu planu działania (szkolenia, doradztwo, wsparcie finansowe itd.), polegającego na organizowaniu i koordynowaniu wsparcia,
  4. monitorowaniu wdrożenia planu działania,
  5. współpracy z instytucjami publicznymi w celu wsparcia klienta.

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe (z zakresu zarządzania lub ekonomii);
  • Znajomość przepisów prawnych dotyczących prowadzenia działalności gospodarczej;
  • Wiedza z zakresu ekonomii i mechanizmów rynkowych;
  • Umiejętność negocjacji;

Mile widziane: doświadczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej lub doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (co najmniej 12 miesięcy).

OFERUJEMY:

Czytaj więcej informacji o naborze

Zachęcamy do dołączenia do naszego zespołu 🙂

Przejdź do archiwum tekstów na temat:

Centrum KLUCZ

Być może zainteresują Cię również:

Obywatele KOntrolują

Yoko Ono – Artists Against Fracking

Dziś (07.08.2013 r.) w trakcie trwania Festiwalu Transatlantyk w Poznaniu INSPRO organizuje konferencję prasową związaną z działalnością organizacji Artyści Przeciwko Szczelinowaniu Hydraulicznemu (Artists Against Fracking), której liderką jest Yoko Ono. Grupa, która powstała rok temu, sprzeciwia się wydobywaniu gazu łupkowego. Jej liderami są Sean Lennon (syn artystki), współzałożyciel legendarnego zespołu The Beatles - Paul McCartney, gwiazda muzyki pop Lady Gaga, a także amerykańscy aktorzy filmowi Mark Ruffalo i Alec Baldwin oraz Salman Rushdie.

Facebook i inne korporacje cenzurują treści! Zapisz się na Tygodnik Instytutu Spraw Obywatelskich. W każdej chwili masz prawo do wypisania się. Patrz, czytaj, działaj bez cenzury.

Administratorem danych osobowych jest Fundacja Instytut Spraw Obywatelskich z siedzibą w Łodzi, przy ul. Pomorskiej 40. Dane będą przetwarzane w celu informowania o działaniach Instytutu. Pełna informacja dotycząca ochrony danych osobowych.