Rekrutujemy: Oferty pracy w kampanii Obywatele decydują

Jest praca!

W związku z rozpoczęciem drugiej fazy w projekcie badawczo-wdrożeniowym „Obywatele decydują” poszukujemy kandydatów/kandydatki na dwa stanowiska: SPECJALISTA DS. PROMOCJI oraz SPECJALISTA DS. RZECZNICTWA.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami!

SPECJALISTA DS. PROMOCJI

Zakres obowiązków:

  1. Udział w produkcji spotów do telewizji i radia.
  2. Prowadzenie relacji z mediami.
  3. Koordynowanie procesu reklamowego: kontakt z domem mediowym, wybór kanałów, monitoring reklam.
  4. Współpraca przy powstaniu wszystkich materiałów promocyjnych, w tym koordynacja prac grafika.
  5. Stały monitoring mediów.
  6. Tworzenie i zarządzanie reklamami Goodle Ads.
  7. Prowadzenie bieżącej komunikacji w mediach społecznościowych.

Wymagania:

  • Znajomość zasad funkcjonowania mediów społecznościowych.
  • Znajomość reklam Google Ads.
  • Doświadczenie w pracy z dziennikarzami.
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz samodzielność.
  • Umiejętność redagowania tekstów.
  • Poczucie estetyki.
  • Znajomość narzędzi: Brand24 oraz Canva będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  1. Satysfakcję ze współtworzenia ogólnopolskiej kampanii społecznej.
  2. Możliwość realizacji własnych pomysłów i projektów.
  3. Możliwość systematycznego podnoszenia kwalifikacji w ramach szkoleń.
  4. Wybraną formę współpracy.
  5. Elastyczne godziny pracy.
  6. Pracę pełną wyzwań w dynamicznym zespole.
  7. Niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie ofert zawierających CV z klauzulą RODO oraz krótki list motywacyjny do dnia 9 stycznia 2020 r. na adres e-mailowy:  maria.jaraszek@instytut.lodz.pl (z tytułem wiadomości: specjalista ds. promocji).

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

SPECJALISTA DS. RZECZNICTWA

  1. Przygotowanie planu spotkań rzeczniczych, umawianie i odbywanie spotkań.
  2. Mapowanie sojuszników/adwersarzy.
  3. Zapoznanie się z urzędami/instytucjami oraz procedurami ważnymi dla procesu rzeczniczego.
  4. Przygotowywanie relacji merytorycznych ze spotkań.
  5. Monitoring procesu legislacyjnego w danej sprawie.
  6. Udział w pracach legislacyjnych np. wysłuchaniach publicznych, konsultacjach społecznych.
  7. Wysyłanie wniosków o dostęp do informacji publicznej, prowadzenie korespondencji z instytucjami.

Wymagania:

  • Umiejętność pisania oficjalnych pism, stanowisk, oświadczeń.
  • Doświadczenie w prowadzeniu działań i kampanii rzeczniczych.
  • Doświadczenie w prowadzeniu spotkań.
  • Wiedza z zakresu procesu legislacyjnego.
  • Doświadczenie udziału w panelach dyskusyjnych i wysłuchaniach publicznych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie ofert zawierających CV z klauzulą RODO oraz krótki list motywacyjny do dnia 9 stycznia 2020 r. na adres e-mailowy: maria.jaraszek@instytut.lodz.pl (z tytułem wiadomości: specjalista ds. rzecznictwa).

Przejdź do archiwum tekstów na temat:

Obywatele decydują

Przejdź na podstronę inicjatywy:

Co robimy / Obywatele decydują

Być może zainteresują Cię również:

Obywatele KOntrolują

Ostatnie godziny na wypełnienie ankiety KE w sprawie łupków

Już tylko do 23 marca 2013 roku trwa zbiórka podpisów pod ankietą dla Komisji Europejskiej (KE) w kwestii eksploatacji niekonwencjonalnych złóż paliw, w tym gazu łupkowego. Zebrane opinie mają posłużyć KE do przygotowania projektów przepisów w zakresie eksploatowania gazu łupkowego. Ankieta została przesłana do wszystkich obywateli Unii Europejskiej.

7. urodziny INSPRO

Instytut Spraw Obywatelskich obchodzi w tym roku swoje 7. urodziny, które odbędą się w sobotę, 16 kwietnia 2011 r. Zaczynamy o godzinie 16:00, w kawiarni Muzeum Sztuki MS Cafe, przy ul. Więckowskiego 36 w Łodzi, vis a vis siedziby INSPRO. Urodziny są okazją do spotkania się w jednym miejscu i czasie ludzi z różnych „bajek”, którzy w ciągu ostatnich siedmiu lat odcisnęli swój ślad w INSPRO. Podczas wydarzenia będzie można powspominać, porozmawiać oraz dowiedzieć się, co aktualnie robimy i jakie mamy plany na przyszłość. Będzie można również spróbować tortu :).