fbpx

„Rzeczpospolita” o Centrum Wspierania Rad Pracowników

W artykule Tomasza Zalewskiego pt. „Nie wszyscy chętni nowym radom”, który ukazał się 12 sierpnia na łamach dziennika „Rzeczpospolita”, autor powołuje się na doświadczenia Instytutu Spraw Obywatelskich związane problematyką rad pracowników. Cieszymy się, że nasze działania zostały dostrzeżone. Zainteresowanie ze strony mediów i członków rad pracowników utwierdza nas w przekonaniu, że Centrum Wspierania Rad Pracowników ma sens. Jest pomocne przy rozwiązywaniu problemów z jakimi zwracają się do nas zarówno pracownicy, jak i pracodawcy.

Zachęcamy wszystkie osoby zainteresowane do kontaktowania się z nami telefonicznie (42 630-17-49) lub za pomocą e-mail: rady@instytut.lodz.pl.

Oprócz pytań, mogą Państwo dzielić się z nami doświadczeniami ze swoich zakładów pracy. Bardzo liczymy na wszelkie opinie i sugestie. Są one niezwykle cenne i mogą się okazać bardzo pomocne dla nas, ale przede wszystkim dla innych rad pracowników.

Przejdź do archiwum tekstów na temat:

Centrum Wspierania Rad Pracowników

Być może zainteresują Cię również:

Dzikie Karpaty

Dzikie Karpaty

Dzikie Karpaty, które mogą zniknąć. Nie pozwól na to!…

Lepszy transport
Tiry na tory

Tiry na tory zapraszają na spotkania do Warszawy

Drugie seminarium kampanii "Tiry na tory" odbędzie się 28 czerwca pod hasłem "Użytkownik płaci – polityka transportowa przyjazna ludziom i środowisku" w Centrum Zielna w Warszawie w godz. 11.00-15.00. Tego samego dnia wieczorem (o 18.30) zapraszamy też na mniej formalne spotkanie dyskusyjne "Tiry na tory" – jak to zrobiono w Szwajcarii, jak to zrobić w Polsce". Odbędzie się ono w Dużym Pokoju (Koszykowa 24/12).