Seminarium Tiry na tory 29 listopada w Warszawie

Instytut Spraw Obywatelskich zaprasza na seminarium eksperckie „Tiry na tory – transport kombinowany w Polsce dziś i jutro” organizowane w ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej „Tiry na tory”.

Seminarium odbędzie się we wtorek 29 listopada 2011 r. w Centrum Konferencyjnym Zielna przy ul. Zielnej 37 w Warszawie. Celem seminarium jest przedyskutowanie, jakie działania umożliwią osiągnięcie oczekiwanego przez społeczeństwo postępu w realizacji hasła „tiry na tory” w trakcie rozpoczynającej się kadencji. Do dyskusji zaprosiliśmy polityków – przedstawicieli wszystkich klubów parlamentarnych oraz ekspertów i uczestników rynku przewozów intermodalnych.

Seminarium jest bezpłatne, ale konieczna jest rejestracja na stronie. Na zgłoszenia czekamy do 28 listopada do godziny 15.00 lub do wyczerpania się limitu miejsc.

Program seminarium do pobrania tutaj.

Przejdź do archiwum tekstów na temat:

Lepszy transport Tiry na tory

Przejdź na podstronę inicjatywy:

Co robimy / Lepszy transport”
Co robimy / Tiry na tory”

Być może zainteresują Cię również:

Lepszy transport
Miasto w ruchu

O uspokojeniu ruchu na miastowruchu.pl

W naszym serwisie o zrównoważonym transporcie miejskim rozpoczynamy publikację materiałów o uspokojeniu ruchu. Przedstawiamy miasta, które już teraz realizują tę koncepcję, podnosząc bezpieczeństwo i jakość życia. W Graz model "łagodnej mobilności jest wprowadzany już od 1992 roku. Prędkość 30 km/h jest wprowadzona na prawie wszystkich ulicach w mieście, a 50 km/h dopuszczona jest tylko jako wyjątek.