fbpx

Seminarium Tiry na tory 29 listopada w Warszawie

Instytut Spraw Obywatelskich zaprasza na seminarium eksperckie „Tiry na tory – transport kombinowany w Polsce dziś i jutro” organizowane w ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej „Tiry na tory”.

Seminarium odbędzie się we wtorek 29 listopada 2011 r. w Centrum Konferencyjnym Zielna przy ul. Zielnej 37 w Warszawie. Celem seminarium jest przedyskutowanie, jakie działania umożliwią osiągnięcie oczekiwanego przez społeczeństwo postępu w realizacji hasła „tiry na tory” w trakcie rozpoczynającej się kadencji. Do dyskusji zaprosiliśmy polityków – przedstawicieli wszystkich klubów parlamentarnych oraz ekspertów i uczestników rynku przewozów intermodalnych.

Seminarium jest bezpłatne, ale konieczna jest rejestracja na stronie. Na zgłoszenia czekamy do 28 listopada do godziny 15.00 lub do wyczerpania się limitu miejsc.

Program seminarium do pobrania tutaj.

Przejdź do archiwum tekstów na temat:

Lepszy transport Tiry na tory

Być może zainteresują Cię również:

Lepszy transport
Tiry na tory

Zapraszamy na seminarium „Towary na kolej”

Szanowni Państwo, Instytut Spraw Obywatelskich ma zaszczyt zaprosić Państwa na seminarium „Towary na kolej – jak zwiększyć udział kolei w przewozie towarów?” organizowane w ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej „Tiry na tory”. Seminarium odbędzie się w środę, 27 października 2010 r. w Centrum Konferencyjnym Zielna (www.centrumzielna.pl) przy ul. Zielnej 37 w Warszawie.

Lepszy transport
Tiry na tory

Kandydaci do tablicy!

Instytut Spraw Obywatelskich, w ramach którego prowadzimy kampanię na rzecz zrównoważonego transportu, rozpoczętą ponad dekadę temu, zwrócił się do kandydatów w wyborach prezydenckich z publicznym pytaniem o ich poglądy na temat polityki transportowej. List ten publikujemy poniżej.

Lepszy transport
Miasto w ruchu

Płock – miasto w ruchu

30 sierpnia uczestniczyliśmy w międzynarodowej konferencji "Zrównoważony transport miejski i mobilność w miastach" w Płocku. Organizatorami spotkania byli UNITAR (Instytut Narodów Zjednoczonych ds. Szkoleń i Badań), CIFAL Płock (Międzynarodowe Centrum Rozwoju Lokalnego) oraz ConVoco. Tematyka konferencji obejmowała m.in.: finansowanie transportu publicznego, modernizację floty, zintegrowane zarządzanie transportem, kwestie komunikacji pieszej i rowerowej.

Facebook i inne korporacje cenzurują treści! Zapisz się na Tygodnik Instytutu Spraw Obywatelskich. W każdej chwili masz prawo do wypisania się. Patrz, czytaj, działaj bez cenzury.

Administratorem danych osobowych jest Fundacja Instytut Spraw Obywatelskich z siedzibą w Łodzi, przy ul. Pomorskiej 40. Dane będą przetwarzane w celu informowania o działaniach Instytutu. Pełna informacja dotycząca ochrony danych osobowych.