Spotkania ws. ustawy o radach pracowników w Kancelarii Prezydenta RP 

Kancelaria Prezydenta RP
fot. Damian Noga, opublikowano na licencji Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported

Prezes Instytutu Spraw Obywatelskich, Rafał Górski, zaprezentuje społeczny projekt nowelizacji ustawy o radach pracowników podczas spotkań w Kancelarii Prezydenta RP i Narodowej Radzie Rozwoju.

Spotkania odbędą się 14 października 2016 r. w Biurze Dialogu i Inicjatyw Obywatelskich KPRP oraz w Sekcji Polityka Społeczna, Rodzina Narodowej Rady Rozwoju, działającej przy Prezydencie RP. W rozmowach wezmą udział przedstawiciele rad pracowników.

Społeczny projekt nowelizacji ustawy z dnia 7 kwietnia 2006 roku o informowaniu pracowników i przeprowadzaniu z nimi konsultacji powstał w oparciu o dziesięcioletnie doświadczenie Centrum Wspierania Rad Pracowników i półroczne konsultacje z radami pracowników. Jest to gotowe rozwiązanie, które może służyć za materiał wyjściowy do pracy posłów i senatorów nad nowelizacją.

Więcej informacji na stronie www.radypracownikow.info

 

Przejdź do archiwum tekstów na temat:

Centrum Wspierania Rad Pracowników

Być może zainteresują Cię również:

Centrum Wspierania Rad Pracowników

Byliśmy na Kongresie Prawa Pracy

Budując dialog między pracodawcą a pracownikiem staramy się poznać punkt widzenia obu stron. Dlatego przedstawiciele inicjatywy Centrum Wspierania Rad Pracowników (CWRP) uczestniczyli w X Ogólnopolskim Kongresie Prawa Pracy, który odbył się 26 kwietnia 2013 r. w Łodzi. Tematem przewodnim była „Optymalizacja rozwiązań – wyzwania i zagrożenia dla pracodawców”.


Notice: Undefined index: without_styling in /www/instytutsprawob_www/www/instytutsprawobywatelskich.pl/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 500
Facebook i inne korporacje cenzurują treści! Zapisz się na Tygodnik Instytutu Spraw Obywatelskich. W każdej chwili masz prawo do wypisania się. Patrz, czytaj, działaj bez cenzury.

Administratorem danych osobowych jest Fundacja Instytut Spraw Obywatelskich z siedzibą w Łodzi, przy ul. Pomorskiej 40. Dane będą przetwarzane w celu informowania o działaniach Instytutu. Pełna informacja dotycząca ochrony danych osobowych.