Szkolenia dla rad pracowników powracają!

Z uwagi na duże zainteresowanie tematyką szkoleń dla rad pracowników, zespół Instytutu Spraw Obywatelskich podjął decyzję o wznowieniu szkoleń w ramach programu Centrum Wspierania Rad Pracowników.

Dla zainteresowanych członków rad pracowników z całej Polski oferujemy szkolenia otwarte w Łodzi. Ponadto organizujemy szkolenia zamknięte dla członków konkretnej rady lub kilku rad pracowników w siedzibie zakładu, z którego pochodzi rada.
Szkolenia będzie prowadził nasz ekspert ds. rad pracowników – Piotr Ciompa.

Pierwsze szkolenie otwarte odbędzie się 12 września (poniedziałek) w Łodzi, w godzinach 11:00-16:00. Termin nadsyłania zgłoszeń: 5 września 2011 roku, do godziny 12.00. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Zespół Instytutu Spraw Obywatelskich zaprasza do udziału w szkoleniach szczególnie nowo powstałe rady i rady, które po wyborach mają nowych członków.

Szczegóły na stronie projektu.

Przejdź do archiwum tekstów na temat:

Centrum Wspierania Rad Pracowników

Być może zainteresują Cię również:

Dom to praca

II Kongres Kobiet

Już 18 czerwca 2010 roku (piątek) w sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędzie się II Kongres Kobiet organizowany przez Stowarzyszenie Kongres Kobiet. W programie przewidziano m.in. panele dyskusyjne, warsztaty, prezentacje oraz pokazy filmowe.

Obywatele decydują

Społecznik – frajer czy bohater?

8 kwietnia br. Rafał Górski (prezes INSPRO) opowiadał  o obywatelskiej inicjatywie ustawodawczej na konferencji studenckiej pt. „Społecznik – frajer czy bohater” w ramach XLII Dni Społecznych na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim.

Facebook i inne korporacje cenzurują treści! Zapisz się na Tygodnik Instytutu Spraw Obywatelskich. W każdej chwili masz prawo do wypisania się. Patrz, czytaj, działaj bez cenzury.

Administratorem danych osobowych jest Fundacja Instytut Spraw Obywatelskich z siedzibą w Łodzi, przy ul. Pomorskiej 40. Dane będą przetwarzane w celu informowania o działaniach Instytutu. Pełna informacja dotycząca ochrony danych osobowych.