Szukamy wolontariuszy na II Ogólnopolskie Forum Rad Pracowników

wolontariat

Interesują Cię prawa pracowników? Chcesz w praktyce poznać kulisy organizowania konferencji? Lubisz kontakt z ludźmi, jesteś energiczny/a, rzetelny/a, lubisz nowe wyzwania?

Świetnie, mamy coś dla Ciebie!

Szukamy wolontariuszy do pomocy przy organizacji i obsłudze II Ogólnopolskiego Forum Rad Pracowników, które odbędzie się już 5 grudnia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Do Twoich zadań należeć będzie witanie i rejestracja gości, pomoc w obsłudze technicznej, kontakt z panelistami i dopilnowanie formalności, pomoc w promocji relacji  z wydarzenia.

Poznaj najlepszych ekspertów w dziedzinie praw pracowników, podnieś swoje kompetencje, zdobądź nowe doświadczenia.

Oferujemy:

  • porozumienie wolontariackie
  • referencje
  • potwierdzenie udziału w wydarzeniu
  • publikacje Instytutu Spraw Obywatelskich na interesujący Cię temat

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie ofert zawierających CV (wraz z opisem posiadanych umiejętności i doświadczenia) do dnia 30 listopada 2019 r. na adres e-mailowy: paulina.lota@inspro.org.pl (z tytułem wiadomości: Wolontariat – Rady Pracowników).


INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Administratorem danych osobowych jest Fundacja Instytut Spraw Obywatelskich z siedzibą w Łodzi, przy ul. Pomorskiej 40, 91-408 Łódź.
W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych można kontaktować się pisząc:
• e-maila na adres dane@inspro.org.pl,
• pocztą tradycyjną na adres Administratora.

Cel i podstawa prawna przetwarzania:
Dane będą przetwarzane w celu rekrutacji na wolontariat w czasie Forum Rad Pracowników.
Podstawą prawną przetwarzania danych w tym celu jest: art. 6 ust. 1 lit. a) RODO (osoba, której dane dotyczą wyraziła zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych).

Dane osobowe będą przetwarzane:
Ad. celu 1.: do czasu zakończenia Forum Rad Pracowników i jego rozliczenia, oraz przez okres niezbędny do obrony interesów Administratora.
Ad. celu 2.: do czasu wycofania zgody na przetwarzanie danych.

Odbiorcy danych osobowych:
Nie przekaujemy tych danych żadnym innym podmiotom.

Zgodnie z RODO przysługuje Panu/Pani:
• prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
• prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii,
• prawo do sprostowania (poprawienia) danych,
• prawo do usunięcia danych, w sytuacji, gdy przetwarzanie danych nie następuje w celu wywiązania się z obowiązku wynikającego z przepisu prawa, oraz do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń,
• prawo do ograniczenia przetwarzania danych,
• prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych,
• prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO.

Przejdź do archiwum tekstów na temat:

Centrum Wspierania Rad Pracowników

Być może zainteresują Cię również:

Obywatele KOntrolują

Gaz łupkowy – konferencja z udziałem INSPRO

Zapraszamy na konferencję pt. "Naiwność czy racjonalność? Zrozumienie oddziaływania i ryzyka związanego ze szczelinowaniem hydraulicznym w Polsce" poświęconą problematyce wydobycia gazu łupkowego, jego wpływu na środowisko i zdrowie. Konferencja odbędzie się 22 października w Centrum Konferencyjnym Zielna w Warszawie, w godzinach 14.00 – 17.30. Organizatorem jest Fundacja Heinricha Bölla wspólnie z Food & Water Europe. Jednym z prelegentów konferencji będzie Marek Kryda, ekspert Instytutu Spraw Obywatelskich (INSPRO).

zegar zaglady

Zegar Zagłady

Kiedy zegar wybije północ, oznaczać to będzie nasz koniec…


Notice: Undefined index: without_styling in /www/instytutsprawob_www/www/instytutsprawobywatelskich.pl/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 500
Facebook i inne korporacje cenzurują treści! Zapisz się na Tygodnik Instytutu Spraw Obywatelskich. W każdej chwili masz prawo do wypisania się. Patrz, czytaj, działaj bez cenzury.

Administratorem danych osobowych jest Fundacja Instytut Spraw Obywatelskich z siedzibą w Łodzi, przy ul. Pomorskiej 40. Dane będą przetwarzane w celu informowania o działaniach Instytutu. Pełna informacja dotycząca ochrony danych osobowych.