VII OFIP nadchodzi!

W dniach 8-15 września w Warszawie rusza kolejna edycja Ogólnopolskiego Forum Inicjatyw Pozarządowych (OFIP).

W dniach 8-15 września 2014 roku odbędzie się największe wydarzenie wśród polskich organizacji pozarządowych – VII edycja OFIP. Najważniejszym punktem programu jest konferencja (14-15 września), której celem jest przyjrzenie się zmianom dokonanym w sektorze pozarządowym na przestrzeni ostatnich 25 lat. Forum towarzyszyć będą popularne wydarzenia, takie jak: Tydzień Obywatelski i Piknik Inicjatyw Obywatelskich.

W skład programu VII OFIP-u wejdzie: Konferencja na Uniwersytecie Warszawskim (14-15 września 2014 r.), oraz wcześniej wspomniane wydarzenia: Tydzień Obywatelski (8-13 września 2014 r., na terenie całego miasta) oraz Piknik Inicjatyw Obywatelskich (14 września 2014 r., Krakowskie Przedmieście). Rejestracja na  wydarzenie rozpocznie się w drugiej połowie lipca na stronie internetowej organizatora.

7 lipca 2014 r. na stronie OFIP.eu ogłosi konkurs, którego główna nagrodą jest drobny grant na zrealizowanie projektu dla organizacji działających na rzecz warszawiaków.

Organizatorzy imprezy apelują o wspólne promowanie przedsięwzięcia:

„Prosimy o zamieszczenie informacji o VII OFIP-ie na państwa stronie internetowej, w newsletterach, mailingach i materiałach drukowanych. Loga i informacje gotowe do publikacji można pobrać ze strony z zakładki „Dla mediów”. Prosimy o umieszczenie hiperłącza w logach, prowadzącego bezpośrednio do głównej strony OFIP”.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziesz TUTAJ

Przejdź do archiwum tekstów na temat:

Obywatele decydują

Być może zainteresują Cię również:

Instytut Spraw Obywatelskich

Bezpłatna konferencja i szkolenie nt. ekoturystyki w woj. lubelskim

Serdecznie zapraszamy na konferencję i szkolenie regionalne w woj. lubelskim organizowane w ramach projektu "Polska naturalnie! - rozwój, integracja i promocja produktów i rozwiązań ekoturystycznych w województwach podlaskim, lubelskim i podkarpackim”. Na uczestników czeka zespół ekspertów i praktyków ekoturystyki. Zdobądź wiedzę i poznaj możliwości wykorzystania eko-zasobów w rozwoju lokalnym – w turystyce, sektorze usług, rękodzielnictwie, etc.

logo TNT

Lepszy transport
Tiry na tory

Tiry na tory!

Zapraszamy na kolejną audycję z cyklu 'Czy masz świadomość?', która odbędzie się 31 lipca, w godzinach 15.00 – 18.00 w Studenckim Radiu „Żak” Politechniki Łódzkiej.


Notice: Undefined index: without_styling in /www/instytutsprawob_www/www/instytutsprawobywatelskich.pl/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 500
Facebook i inne korporacje cenzurują treści! Zapisz się na Tygodnik Instytutu Spraw Obywatelskich. W każdej chwili masz prawo do wypisania się. Patrz, czytaj, działaj bez cenzury.

Administratorem danych osobowych jest Fundacja Instytut Spraw Obywatelskich z siedzibą w Łodzi, przy ul. Pomorskiej 40. Dane będą przetwarzane w celu informowania o działaniach Instytutu. Pełna informacja dotycząca ochrony danych osobowych.