Wspomnij CMŚ razem z nami!

Zapraszamy na kolejną audycję z cyklu „Czy masz świadomość?”, która odbędzie się wyjątkowo w niedzielę 16 maja 2010 r. w godzinach 9:00-10:00. Będzie to szczególne wydanie programu przygotowane z okazji 51. urodzin Studenckiego Radia „Żak” Politechniki Łódzkiej, na którego
antenie gościmy od ponad 14 lat.

Z tej okazji przygotowaliśmy wybór fragmentów z programów, które odbyły się na przestrzeni ostatniego roku. Przypomnimy najciekawsze wypowiedzi gości, wrócimy do najbardziej interesujących i ważnych tematów. Audycję poprowadzą Konrad Malec i Jola Osmulska.


Jeśli Wam, drodzy Słuchacze, któryś z poruszanych przez nas tematów czy jakieś wypowiedzi zaproszonych gości zapadły szczególnie w pamięć – zapraszamy do dzielenia się z nami swoimi przemyśleniami i opiniami na antenie. Dzwońcie (/42/ 63 13 888) lub piszcie na Gadu-Gadu (12888). Na najbardziej aktywnych słuchaczy czekają nagrody!

Słuchaj nas na falach 88,8 MHz lub w Internecie na www.zak.lodz.pl.

Przejdź do archiwum tekstów na temat:

Instytut Spraw Obywatelskich

Być może zainteresują Cię również:


Notice: Undefined index: without_styling in /www/instytutsprawob_www/www/instytutsprawobywatelskich.pl/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 500
Facebook i inne korporacje cenzurują treści! Zapisz się na Tygodnik Instytutu Spraw Obywatelskich. W każdej chwili masz prawo do wypisania się. Patrz, czytaj, działaj bez cenzury.

Administratorem danych osobowych jest Fundacja Instytut Spraw Obywatelskich z siedzibą w Łodzi, przy ul. Pomorskiej 40. Dane będą przetwarzane w celu informowania o działaniach Instytutu. Pełna informacja dotycząca ochrony danych osobowych.