Zapraszamy na Ogólnopolskie Forum Rad Pracowników

Ogólnopolskie Forum Rad Pracowników

W ramach działań prowadzonych przez Centrum Wspierania Rad Pracowników zapraszamy wszystkie rady pracowników na Ogólnopolskie Forum. Odbędzie się ono w Warszawie 14 czerwca 2016 r. w Centrum Prasowym PAP przy ulicy Brackiej 6/8.

To będzie wyjątkowe wydarzenie. Podczas forum zaprezentujemy projekt nowelizacji ustawy o radach pracowników, wypracowany wspólnie przez Instytut Spraw Obywatelskich i rady. Zabiorą głos członkowie rad i eksperci. Kluczowym punktem będzie debata o projekcie nowelizacji ustawy z udziałem wszystkich uczestników spotkania.

Zaprosimy przedstawicieli parlamentu, rządu, ministerstw, związków zawodowych, Rady Dialogu Społecznego oraz przedsiębiorców i dziennikarzy.

Czekamy na członków wszystkich rad pracowników. Żeby wziąć udział w forum należy pobrać formularz zgłoszeniowy (doc), wypełnić go i przesłać wybraną drogą:

mailem: malgorzata.jankowska@grupainspro.pl
lub faksem: 42 630 17 49,
lub pocztą na adres: Grupa INSPRO Sp. z o.o. ul. Pomorska 40, 91-408 Łódź.

Na zgłoszenia czekamy do 25 maja 2016. Udział w forum jest bezpłatny.

Szczegóły na www.radypracownikow.info

Przejdź do archiwum tekstów na temat:

Centrum Wspierania Rad Pracowników

Być może zainteresują Cię również:

Instytut Spraw Obywatelskich

Wspomnij CMŚ razem z nami!

Zapraszamy na kolejną audycję z cyklu „Czy masz świadomość?”, która odbędzie się wyjątkowo w niedzielę 16 maja 2010 r. w godzinach 9:00-10:00. Będzie to szczególne wydanie programu przygotowane z okazji 51. urodzin Studenckiego Radia „Żak” Politechniki Łódzkiej, na którego antenie gościmy od ponad 14 lat.

„Dzień otwarty” w INSPRO

Instytut Spraw Obywatelskich (INSPRO) z Łodzi serdecznie zaprasza wszystkie osoby zainteresowane odbyciem stażu lub wolontariatu na "Dzień otwarty INSPRO", który odbędzie się 25.04.12 r. o godz. 18:30 w siedzibie INSPRO przy ul. Więckowskiego 33/107 w Łodzi. Szukamy społeczników więc jeśli czujesz, że nasze inicjatywy są Ci bliskie – przyjdź i poznaj nas lepiej.

Dom to praca

I edycja projektu „Mama kreatywna – Mama pracująca”

SKOŃCZYŁ CI SIĘ URLOP MACIERZYŃSKI LUB WYCHOWAWCZY? CHCESZ WEJŚĆ NA RYNEK PRACY? Projekt "Mama kreatywna - Mama Pracująca" daje Ci taką szansę. Nabór do I edycji projektu „Mama kreatywna – Mama pracująca” (01.06.2009 – 31.10.2009) trwa do 29 maja 2009r. Zgłoś się już teraz, liczba miejsc ograniczona!


Notice: Undefined index: without_styling in /www/instytutsprawob_www/www/instytutsprawobywatelskich.pl/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 500
Facebook i inne korporacje cenzurują treści! Zapisz się na Tygodnik Instytutu Spraw Obywatelskich. W każdej chwili masz prawo do wypisania się. Patrz, czytaj, działaj bez cenzury.

Administratorem danych osobowych jest Fundacja Instytut Spraw Obywatelskich z siedzibą w Łodzi, przy ul. Pomorskiej 40. Dane będą przetwarzane w celu informowania o działaniach Instytutu. Pełna informacja dotycząca ochrony danych osobowych.