Kolejne szkolenie z mocnych stron już w Łodzi

Centrum Wspierania Przedsiębiorczości Społecznej KLUCZ zaprasza na kolejne szkolenie z cyklu „Odkryj swoje mocne strony – jak się wyróżnić i znaleźć pracę?”.

Szukasz pracy, ale nie wiesz jak się zaprezentować? Jak zainteresować pracodawcę swoją osobą? Nie wiesz, co Cię wyróżnia, nie znasz swoich mocnych stron? W jaki sposób przygotować się do rozmowy z potencjalnym pracodawcą? Chcesz zmienić coś w swoim życiu, ale nie wiesz co i jak? Co ma do tego wszystkiego przedsiębiorczość społeczna? O co w niej chodzi?

Nurtują Cię powyższe pytania? To szkolenie jest dla Ciebie!

Zapraszamy 2-3 sierpnia na szkolenie w Łodzi.
Więcej na stronie projektu.

Do udziału w szkoleniu zapraszamy osoby nieaktywne zawodowo (niemające pracy, a niezarejestrowane w urzędzie pracy) oraz poszukujące pracy, niezależnie od płci i wieku. Uczestnik może ubiegać się o zwrot kosztów dojazdu na szkolenie.

Ilość miejsc ograniczona.

Do zapoznania się:
Regulamin Projektu

Do pobrania:
Formularz zgłoszenia na szkolenie

Formularze zgłoszeniowe prosimy przesłać mailowo: ilona.pietrzak@instytut.lodz.pl lub wysłać do Biura Projektu w Łodzi: ul. Więckowskiego 33/107, 90-734. Zgłoszenia przyjmowane są do 26 lipca 2011.

Przejdź do archiwum tekstów na temat:

OWES Instytutu

Przejdź na podstronę inicjatywy:

Co robimy / OWES Instytutu

Być może zainteresują Cię również:

Dom to praca

Dzień Pracy w Domu – pierwszy raz w Łodzi!

Dom to Praca wraz z Centrum Zrównoważonego Rozwoju zapraszają wszystkich Łodzian do udziału w Dniu Pracy w Domu, który odbędzie się 31 sierpnia na Księżym Młynie. Celem wydarzenia jest stworzenie przestrzeni do tego, by mówić o pracy domowej, docenić ją i osoby, które ją wykonują. Organizatorzy chcą pokazać, że jest ona niezwykle ważną a jednocześnie zbyt często pomijaną w sferze publicznej częścią życia.

Lepszy transport
Miasto w ruchu

O uspokojeniu ruchu na miastowruchu.pl

W naszym serwisie o zrównoważonym transporcie miejskim rozpoczynamy publikację materiałów o uspokojeniu ruchu. Przedstawiamy miasta, które już teraz realizują tę koncepcję, podnosząc bezpieczeństwo i jakość życia. W Graz model "łagodnej mobilności jest wprowadzany już od 1992 roku. Prędkość 30 km/h jest wprowadzona na prawie wszystkich ulicach w mieście, a 50 km/h dopuszczona jest tylko jako wyjątek.