Łączymy sprzeczności. Dodaj nam MOCy!

Ilona Pietrzak

Tygodnik Spraw Obywatelskich – logo

Nr 96 / (44) 2021

Od 2004 roku działamy na rzecz zmiany społecznej. Bo DNA Instytutu Spraw Obywatelskich to walka o dobro wspólne i mobilizowanie obywateli do działania. O dobro, które jest bliskie każdej i każdemu z nas, jak np. czyste powietrze, cisza za oknem, bezpieczna żywność czy wspólna przestrzeń. Oraz o dobro, które jest tylko pozornie dalekie: obywatelską inicjatywę ustawodawczą, referendum czy radę pracowników.

Na co dzień robimy to opracowując kampanie, nagłaśniając ważne i wymagające reakcji tematy, udostępniając narzędzia pozwalające na wywieranie presji na osoby podejmujące decyzje. 

Jesteśmy wdzięczni, że możemy działać z Tobą i w Twoim imieniu.

By działać skutecznie, potrzebujemy stałego i pewnego budżetu. To od niego zależy trwałość naszej pracy. Pomóż nam stawić czoła codziennym wyzwaniom. Dorzuć się do działań Instytutu.

Przekazując darowiznę za pośrednictwem naszego formularza płatności możesz przekazać nam środki błyskawicznie za pomocą:

  • przelewu ze strony banku
  • aplikacji BLIK
  • wpłaty za pomocą karty płatniczej.

Możesz też dokonać przelewu w tradycyjny sposób np. ustawiając stałe, comiesięcznie zlecenie darowizny na nasze konto:

Nr rachunku odbiorcy: 26 2490 0005 0000 4530 3441 9579
Odbiorca: Instytut Spraw Obywatelskich | ul. Pomorska 40 | 91-408 Łódź
Tytuł przelewu: Społeczność Aktywnych Obywateli

Prosimy, dodaj nam MOCy!

Z wdzięcznością
w imieniu Zespołu Instytutu Spraw Obywatelskich
Ilona Pietrzak – wiceprezes zarządu

Sprawdź inne artykuły z tego wydania tygodnika:

Nr 96 / (44) 2021

Przejdź do archiwum tekstów na temat:

Instytut Spraw Obywatelskich

Być może zainteresują Cię również:

Lepszy transport
Miasto w ruchu

Wartość dodana ISO

W dniach 29-30 kwietnia 2010 r. (czwartek-piątek) Instytut Spraw Obywatelskich organizuje spotkanie robocze w ramach międzynarodowej kampanii „Added Value – Sustainable Energy in Transportation”, w której jest partnerem od 2007 roku.

Mapa Ziemii na dłoniach

Rewolucja energetyczna

Polskie Lobby Przemysłowe według Marcina Popkiewicza

Marcin Popkiewicz

Marcin Popkiewicz, członek naszej rady programowej rozprawia się na łamach "Nauka o klimacie" z polityką klimatyczną globalnie i regionalnie. Zaczęło się w Sejmie, na konferencji Zespołu Surowców i Energii pt. „Polityka klimatyczna: globalnie i regionalnie”. Można by oczekiwać, że dyskusja będzie przebiegać w oparciu o ustalenia naukowe. Tymczasem… większość wypowiadających się ekspertów ("ekspertów"?) przedstawiła tak porażający zestaw mitów klimatycznych, że nie wiadomo było, czy śmiać się, czy płakać.