Poszukujemy wolontariusza do tłumaczenia tekstów na język angielski

Wolontariusz poszukiwany

Poszukujemy wolontariusza do pomocy przy tłumaczeniu na język angielski tekstów ze strony www INSPRO. Szukamy osoby energicznej, rzetelnej, komunikatywnej i terminowej.

Oferujemy:

  • porozumienie wolontariackie
  • referencje
  • możliwość pracy zdalnej

Oczekujemy:

  • znajomości języka angielskiego przynajmniej na poziomie B2
  • doświadczenia w dokonywaniu tłumaczeń

 

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie ofert zawierających CV (wraz z opisem posiadanych umiejętności i doświadczenia) do dnia 20 lutego 2017 r. na adres e-mailowy: karolina.fijolek@instytutsprawobywatelskich.pl (z tytułem wiadomości: Wolontariat w INSPRO) bądź na adres: Instytut Spraw Obywatelskich; ul. Pomorska 40; 91-408 Łódź (z dopiskiem: Wolontariat w INSPRO).

Do ofert prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926)”. Oferty bez powyższego oświadczenia nie będą przez nas rozpatrywane.

W razie pytań prosimy o kontakt:

Karolina Fijołek

karolina.fijolek@instytutsprawobywatelskich.pl

tel. 512 034 281 lub 42 630 17 49

 

Być może zainteresują Cię również:

Podziękowanie dla firmy Wiatrowy Sad z Kałęczewa

Przygotowania do dziesiątych urodzin INSPRO, które odbędą się w dniach 10-11 maja 2014 r. nabierają tempa. W organizacji pomaga nam rodzinna firma Wiatrowy Sad, przekazując produkowane przez siebie świeże soki owocowe. W imieniu całego zespołu INSPRO dziękujemy za pyszny prezent!


Notice: Undefined index: without_styling in /www/instytutsprawob_www/www/instytutsprawobywatelskich.pl/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 500
Facebook i inne korporacje cenzurują treści! Zapisz się na Tygodnik Instytutu Spraw Obywatelskich. W każdej chwili masz prawo do wypisania się. Patrz, czytaj, działaj bez cenzury.

Administratorem danych osobowych jest Fundacja Instytut Spraw Obywatelskich z siedzibą w Łodzi, przy ul. Pomorskiej 40. Dane będą przetwarzane w celu informowania o działaniach Instytutu. Pełna informacja dotycząca ochrony danych osobowych.