Zgłoś dzikie wysypisko śmieci w Łodzi!

śmieci
fot. Pixabay
Tygodnik Spraw Obywatelskich – logo

Nr 130 / (26) 2022

Na pewno zdarza Ci się widzieć zaśmiecone miejsca w Twojej okolicy, w drodze na zakupy czy na spacerze. Może masz już doświadczenia ze zgłaszaniem dzikiego wysypiska do Straży Miejskiej? Możesz coś zrobić. Możesz pomóc w postawieniu naukowej diagnozy i zrozumieniu problemu dzikich wysypisk. Bez zrozumienia nie będzie rozwiązania.

Idź w teren, zrób zdjęcie, zaangażuj się!

We współpracy z mieszkańcami tworzymy interaktywną mapę łódzkich śmieci, które znajdują się obecnie w miejscach nieprzeznaczonych do składowania odpadów.

Szczegóły na dzikiewysypiska.uni.lodz.pl 

„Dzikie wysypiska – projekt pilotażowy mapowania obywatelskiego aktywizmu środowiskowego w badaniach kolaboracyjnych na terenie Łodzi” to projekt naukowy realizowany na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego. 

Sprawdź inne artykuły z tego wydania tygodnika:

Nr 130 / (26) 2022

Być może zainteresują Cię również:

Instytut Spraw Obywatelskich

10 lat po stronie Obywateli :)

To właśnie dziś INSPRO obchodzi swoje 10 urodziny! Cieszymy się, że możemy świętować ten czas razem z Wami - bo to właśnie dla Was i dobra wspólnego robimy to wszystko! Chcecie wiedzieć od czego zaczęła się nasza podróż? Zachęcamy Was do zapoznania się z INSPROwą historią :).

Centrum Wspierania Rad Pracowników

Szkolimy rady – we Wrocławiu

Serdecznie zapraszamy na przedostatnie w tym roku bezpłatne szkolenie skierowane do rad pracowników. Tym razem odbędzie się we Wrocławiu, 11 października, w godzinach 10.00-14.00. Szkolenie skierowane jest przede wszystkim do członków rad z województw dolnośląskiego oraz opolskiego, ale rady z innych województw także mogą się na nie zgłaszać. Odbędzie się ono w Ośrodku Działań Artystycznych „Firlej”, przy ulicy Grabiszyńskiej 56.